Stomatologia dziecięca


Stomatologia dziecięca warszawa

Pierwsza wizyta u stomatologa

Zęby są bardzo ważne dla człowieka, dlatego praktycznie od pierwszych miesięcy życia, powinny otrzymywać odpowiednią opiekę. Przez pierwsze lata życia to rodzice odpowiadają za zęby swoich dzieci. Uczą ich odpowiedniej higieny jamy ustnej, wpajają zdrowe nawyki regularnego i porządnego szczotkowania zębów, dzięki czemu w przyszłości będą one mogły cieszyć się zdrowym i zadbanym uzębieniem.

Bez względu jak bardzo rodzice przykładają się do dbania o zęby swoich pociech, przychodzi dzień pierwszej wizyty dziecka w gabinecie stomatologicznym. To, jakie będzie to pierwsze spotkanie z dentystą, jakie wrażenia wywoła i jakie wspomnienia pozostawi, może mocno wpłynąć na późniejsze podejście dziecka do wizyt u stomatologa dziecięcego.

Profesjonalna stomatologia dziecięca Warszawa

Gabinet stomatologiczny Dental Elegance jest miejscem przyjaznym dzieciom. Pierwsza wizyta dziecka jest wizytą zapoznawczą, staramy się rozluźnić atmosferę, oswoić dziecko z nowym miejscem. Poprzez rozmowę, zapoznanie z gabinetem, narzędziami dentystycznymi i całym otoczeniem, staramy się złapać kontakt z młodym pacjentem. Rozmowa i pierwsze przełamanie lodów pozwala łatwiej przekonać dziecko do kontroli zębów, w momencie, w którym czuje się ono już dostatecznie pewnie i jest gotowe na badanie.

Nasi najmłodsi pacjenci mogą liczyć na miłą, uśmiechniętą i empatyczną obsługę. Nasza otwartość i dobre podejście do dzieci pozwala nam skutecznie z nimi współpracować.

W ramach stomatologii dziecięcej oferujemy:

  • instruktaż higieny jamy ustnej,
  • lapisowanie zębów – impregnacja,
  • lakowanie zębów,
  • lakierowanie zębów,
  • leczenie zębów mlecznych,
  • fluoryzację.
Skontaktuj się z nami!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa odwiedzenia naszej Klinik DentalElegance by Iwona Hawryluk. Jesteśmy jedną z naj­nowocześniejszych Klinik w Warszawie. Korzystamy z zaawansowanych techno­logii i sprzętu medyczno-diagnostyczne­go na najwyższym światowym poziomie.